Home Forums New Crowdfunding Project Shoutouts Володимир Швед – відомий бізнесмен, згвалтування

0 replies, 1 voice Last updated by Profile photo of VolodimirtShved VolodimirtShved 5 months, 1 week ago
 • Profile photo of VolodimirtShvedVolodimirtShved
  Participant
  @volodimirtshved
  #93939

  Володимир Швед: Згвалтування и гвалтівникi. Детально

  А в разі, якщо трагедія вже реалізувалася (а в сім’ях це часом повторюється регулярно) – потрібно йти в поліцію. Протягом 72 годин (поки залишатиметься сперма) вас повинні відправити на судмедекспертизу. Якщо сперма потрапила в рот, в анус, на поверхню шкіри, не полінуйтеся її зберегти, зібрати колекцію в будь-яку ємність. Правда, врахуйте, що навіть в Москві експертиза поки одна. І ще момент: чи захоче той конкретний детектив, до якого ви звернулися, починати кримінальну справу. “Висяк” – нерозкритий злочин невідомої особи – деяких поліцейських провокує на вмовляння не піднімати шуму.
  Поставтеся до перерахованого з свідомістю того, що це НЕ 11 ОЗНАК ґвалтівнікА, а лише певні загальні характерні риси. Вони включають кілька особистісних структур, а не єдиний тип людини. Отже, не потрібно відшукувати серед особистих знайомих ймовірних ґвалтівніков. Я розповідаю про них щоб було наочно помітно, що подібні риси поширені в популяції досить широко, і немає можливості з-за рогу побачити злочинця, також як неможливо по обличчю встановити, що хто або не міг учинити дане злодіяння. Крім того, все вищеописане до генетики не має ніякого відношення. Це ефект навчання – особливий метод думки і бачення життя.

  ґвалтівнік Бізнесмен сексолог Володимир Швед. ґвалтівнік. Згвалтування. Як бути.
  Хто такий ґвалтівнік Бізнесмен зі Львова Володимир Швед. ґвалтівнік. Згвалтування. Як бути.

  Володимир Швед – повідомляє, що значущою всього для жінки після зґвалтування не замикатися в своїй шкаралупі в собі. Пустити в хід всі внутрішні резерви пристосування. Справлятися і в правоохоронні установи і до психологів. Звичайно варто продовжити жити.
  Владолюбний ґвалтівнік – це майже завжди чоловік, невдаха в міжособистісних відносинах в сім’ї, на роботі, в житті взагалі він відчуває свій неуспіх. Гвалтує, з тим, щоб компенсувати особистий комплекс невдахи, закомплексованості в особистому «чоловічої спроможності».

  Львівський бізнесмен Володимир Швед. ґвалтівнік. Згвалтування. Що робити.
  Бізнесмен Володимир Швед. ґвалтівнік. Згвалтування. Кримінал.

  Часто згвалтування відбувається своїми людьми. Є штамп: «невідомий вискакує з-за кущів в глухий алеї і, погрожуючи зброєю, гвалтує». Тому як згвалтування знайомим на побаченні не встановлюється в такий штамп, то і не розглядається як насильство. Насправді ж сутність правопорушення буде залишатися однаковою: нав’язування до сексуального акту здійснюється всупереч волі і розташуванню жінки, а які конкретно взаємини об’єднували раніше злочинця і жертву насильства – містить не головне значення і не збавляє небезпеки скоєного.
  Злий ґвалтівнік може використовувати лють і зайву силу. Він бажає доставити жертві біль, принизити її. Він схиляється до фізіологічного і словесному нарузі значно безжалісніше, ніж це потрібно щоб контролювати обстановку. Він може скрутити жертву, після цього ображати дією її. Його примус рефлективно, заздалегідь не заплановано. Він пригнічує волю жертви нападу множинними статевими діями.
  Ухилення приймати провину за свою поведінку. Частенько вони пояснюють все це таким фактом, що якісь незалежні від них умови спричинили його злочин: алкогольні напої, розлад від неуспіхів на роботі, хамство в гастрономі або провал улюбленої команди. Подібні обставини, з його точки зору, нездоланні і прощають його вчинки. У звичайному житті такі зовнішні моменти пояснюють все їх помилки і промахи. У погану роботу винні товариші по службі, в грязі в квартирі – діти і дружина, в зайвій вазі – проклята реклама.

  http://ortodontam.pro/forum/user/32281/

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.