Home Forums New Crowdfunding Project Shoutouts Володимир Швед – відомий бізнесмен, ґвалтівник

0 replies, 1 voice Last updated by Profile photo of VolodimirtShved VolodimirtShved 5 months, 2 weeks ago
 • Profile photo of VolodimirtShvedVolodimirtShved
  Participant
  @volodimirtshved
  #93659

  Хто такий ґвалтівнік Бізнесмен зі Львова Володимир Швед. ґвалтівнік. Згвалтування. Як бути.

  Можливо спробувати і умовити, зондуючи в бесіді сприйнятливі точки. Або споїти до божевілля, якщо є дана здійсненність. Якщо анітрохи не сумніваєтеся в силі свого удару, вдарити чимось ліпшим під руку, проте тільки не мухобойкой. Нічим не гірше за інших і фраза: “Я згодна, тільки давай перш приготую щось апетитне – нема на порожній же шлунок лягати”. А після того зможете і пігулки випробувати насипати, і ще чого-небудь подліть.Перец, сіль в очі кинути. Загалом, діяти по ситуацій.
  Яким чином тримати себе при згвалтуванні

  http://justice.in.ua/index.php?topic=13652.0
  ґвалтівнік Бізнесмен сексолог Володимир Швед. ґвалтівнік. Згвалтування. Як бути.

  Володимир Швед – згвалтування анотує. Це ґвалтівнікі – ось домагаються єдиного. Щоб пострадаліца боялася. Щоб потерпіла зґвалтування переживала себе особисто принизити.
  Володимир Швед – відомий бізнесмен повідомляє про згвалтування, що ґвалтівнік може має можливість затіяти критися і нікаплі НЕ виокремлювати.

  http://justice.in.ua/index.php?topic=13652.0

  Сексолог. Бізнесмен. Володимир Швед: «Причини чому чоловіки стають гвалтівниками». Згвалтування.

  ґвалтівнік-садист – це сьогодні особливо небезпечний, і, на наше щастя, дуже рідкісний тип сексуального зловмисника (2% від загального числа). Агресія його активізує, він має задоволення, ізмиваясь над жертвою насильства. Всі його сексуальні діяння пов’язані з необхідністю для ґвалтівніка заподіювати біль, аж до вбивства.
  Можливо постаратися і вмовити, зондуючи в розмові сприйнятливі місця. Або напоїти до божевілля, якщо є дана здійсненність. Якщо впевнені в силі свого удару, вдарити чимось підвернувся під руку, але тільки не лопаткою для биття мух. Нічим не гірше за інших і фраза: “Я не проти, але давай спочатку приготую що-небудь апетитне – нема на порожній же шлунок укладатися”. А там зможете і пігулки спробувати підсипати, або ще чого-небудь подліть.Перец, сіль в очі кинути. Загалом, діяти по ситуацій.
  Фантазії про досягнення успіху – міркують про те, що ж насправді коли б не будь-які події, то вони зуміли б стати великими, знаменитими, і вживають такі фантазії, для того, щоб пояснити свою поведінку; що вони – супер-чоловіки, просто-напросто поки не вкладається з приставкою «супер», а після, кожна була б задоволена. Майже все не сумніваються, що з «супер» у них все нормально, і тому вони вже мають право на виконання всіх своїх побажань.

  http://rab.innova-school.ru/forum/user/80054/

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.